O nás

Spoločnosť AG-AUTOLIFT spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom, predajom a servisom v oblasti servisnej a garážovej techniky. Na trhu sme viac ako 15 rokov a máme bohaté skúsenosti s realizáciou najrôznejších zákaziek pre renomované firmy.

Kvalita

Ponúkame vysoko kvalitné a cenovo prístupné zariadenia vyrobené výhradne v EÚ, v súlade so všetkými platnými normami. Všetky funkcie a parametre sú priebežne kontrolované a testované už počas výroby. Systém kvality výroby riadi Norma ISO 9001:2015. Výrobky odovzdávame so všetkými osvedčeniami, certifikátmi, zaškoleniami a podobne.

Flexibilita

Naša klientela je veľmi široká a preto máme osobitný prístup ku každému klientovi. Výrobky sa robia priamo na zákazku, takže sa my prispôsobujeme Vám a nie Vy nám. A to je dôvod prečo sme na trhu výnimoční a žiadaní. Pokiaľ ste nenašli čo hľadáte, neváhajte a kontaktujte nás.

Ústretovosť

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste, preto Vám radi pomôžeme pri výbere vhodného produktu. Našim klientom sa snažíme po dôkladnej obhliadke pracovného miesta a po zohľadnení všetkých možností vybrať vždy to najlepšie riešenie s maximálnym potenciálom pre jeho použitie v praxi.

 

TOP