Akcie

ProfiMaster 3000 
(Akciová cena je platná len do vypredania zásob)
Cena je bez DPH a dopravy.

Univerzálny mobilný zdvihák s nosnosťou jedného stĺpu 1250 kg je určený na prízdvih, alebo zdvíhanie všetkých typov vozidiel do celkovej hmotnosti 2,5 tony.

V prípade potreby je možné kombinovať jeden, dva alebo štyri mobilné stĺpy, čo vytvára podmienky pre všestrannú opravárenskú a montážnu prácu a je vhodný aj ako doplnok ku dvojstĺpovým zdvihákom.

AUTOLIFT 3000
(Akciová cena je platná len do vypredania zásob)
Cena je bez DPH a dopravy.

Preklápací zdvihák AUTOLIFT 3000 je možné používať na zdvihnutie všetkých osobných automobilovpickupovoff roadovdodávok a minibusov do celkovej hmotnosti 3000 kg.

Použitím zdviháku je vozidlo podopreté vo svojom ťažisku v mieste prahových nosníkov karosérie a zdvihnuté do pracovnej výšky 60 cm nad zemou. Vďaka podopreniu v ťažisku je možné vozidlom ľahko manipulovať a preklápať ho.

Dvojstĺpový zdvihák AGW 301
Cena je bez DPH.

Dvojstĺpový elektromechanický asymetrický zdvihák, určený na zdvíhanie osobných a dodávkových vozidiel pri ich údržbe a oprave. Zdvihák je vhodný aj pre zdvíhanie športových vozidiel a vozidiel s nízkym podvozkom, vďaka nízkej minimálnej výške (90mm).

AGW 301 je zdvihák so základovým rámom pre montáž na nedostatočne spevnenú podlahu.

Teleskopické otočné ramená (2 dlhšie, 2 kratšie) sú vhodné na zdvíhanie dlhších a širších vozidiel. Zdvihák je vybavený odolným reťazovým prevodom, ktorý obsahuje bezpečnostné zariadenie na snímanie vôle reťaze. Zdvihák je poháňaný výkonnými motormi, ktoré obsahujú poistku proti preťaženiu a prehriatiu.

Mobilný zdvihák na vysokozdvižné vozíky 

Vysokozdvižný vozík je zdvíhaný pomocou dvoch mobilných stĺpov s upravenými nosnými ramenami.

TOP